EqualEyes kot partner konference Podim 2025: V ospredju digitalne rešitve za finančni sektor

Dogodek, ki povezuje inovatorje, vlagatelje in korporacije, je letos ponovno dokazal, da ostaja ključno stičišče za razvoj tehnološkega in podjetniškega ekosistema.
EqualEyes že več kot desetletje razvija rešitve, ki temeljijo na vrhunski uporabniški izkušnji, visokih varnostnih standardih in učinkoviti podatkovni arhitekturi. Osredotočeni so predvsem na fintech in bančni sektor, kjer s partnerji soustvarjajo digitalne produkte prihodnosti – od mobilnih bančnih aplikacij in plačilnih sistemov do inteligentnih platform za obdelavo podatkov in upravljanje tveganj.
Posebno pozornost na letošnjem Podimu je pritegnil John Velissarios, svetovalec in član upravnih odborov, ter nekdanji globalni direktor za področje blockchain in varnosti pri podjetju Accenture. Na konferenci je nastopil na povabilo podjetja EqualEyes, ki ga je k sodelovanju povabilo prav zaradi njegovega izjemnega vpogleda v svet digitalnih valut centralnih bank (CBDC), razvoja digitalnih trgov ter strategij za kibernetsko odpornost finančnih sistemov. Njegovo predavanje je bilo med najbolj obiskanimi in je sprožilo številne razprave o prihodnosti finančne infrastrukture v digitalni dobi.
»Podim ni le prostor za predstavitev idej – je stičišče vizije, tehnologije in priložnosti. Veseli smo, da smo bili del skupnosti, ki soustvarja prihodnost finančne tehnologije. Navdihujoče je sodelovati z ljudmi, ki razumejo, da prihodnost financ ni le digitalna, ampak predvsem pametna in varna,« je ob tej priložnosti poudaril Miha Rabič, direktor podjetja EqualEyes.
»Na Podimu je ogromno mladih startupov in super je, da z njimi izmenjujemo izkušnje glede novih tehnologij in novih praks razvoja programske opreme,« je dodal Luka Topolovec, operativni direktor EqualEyes.“
S sodelovanjem na dogodku podjetje utrjuje svojo vlogo kot pomemben razvojni partner v širši regiji in potrjuje svojo zavezanost k inovacijam, sodelovanju ter napredku na področju digitalnih financ in tehnologije.
Prijavi napako v članku