Najboljše aplikacije za vaš iPhone
Mobilni operacijski sistem iOS je, predvsem na račun bogate palete brezplačnih aplikacij, med uporabniki storitev mobilne telefonije nadvse priljubljen. Poleg tega so cene plačljivih programov za pametne mobilne telefone iPhone zelo nizke, zato ni razlogov za mobilno piratstvo. Ker je mobilnih programov za pametni mobilni telefon iPhone na sto tisoče, vam v nadaljevanju predstavljamo izbor 12 po našem mnenju najboljših mobilnih programov zanj.
Prisma (Cena: 0 evrov)
Prisma je ena izmed najbolj pametnih kombinacij orodij za urejanje slik in fotografij, ki so danes na voljo za pametni mobilni telefon iPhone. Ta namreč pri urejanju grafičnih vsebin ne doda zgolj filtra, ampak uporabi strojno učenje, kar naredi končni izdelek nadvse privlačen za oči.
Detour (Cena: 0 evrov)
Želite spoznati novo mesto brez turističnih vodnikov in turističnih knjig? Mobilna aplikacija Detour vam nudi prav to, in sicer za 10 največjih mest na svetu. Za določene vsebine je sicer potrebno plačati, kljub temu bomo zagotovo uživali pri uporabi zanimive aplikacije.
Reigns (Cena: 2,99 evrov)
Tu gre za nadvse inovativno mobilno igro, kjer moramo glavne akterje premikati levo in desno z namenom, da se vživimo v srednjeveško strategijo. Mi nastopamo v vlogi kralja, ki mora preživeti kolikor se le da dolgo, in sicer na način, da se spretno izognemo pastem na poti.
Memrise (Cena: 0 evrov)
Učenje tujih jezikov zna biti včasih zelo stresno. Z mobilno programsko opremo ne bo tako, saj gre za »akcijsko« igro, v kateri poskušamo tuje agente prepričati, da smo eni izmed njih. Tu nedvomno gre za eno izmed najbolj inovativnih iger leta 2016.
The Telegraph (Cena: 0 evrov)
The Telegraph je ena izmed najboljših mobilnih aplikacij leta 2016 za spremljanje svetovnih novic. Glavna prednost aplikacije je v tem, da sami določimo vsebine, ki jih želi spremljati.
Sky Q (Cena: 0 evrov – za naročnike storitve Sky)
Sky Q je nova generacija televizije, ki jo ponuja priznana medijska hiša Sky. Ta storitev je na voljo šele nekaj mesecev, mobilna programska oprema pa je bila izdana šele pred kratkim. Ta dejansko omogoča upravljanje videoposnetkov in prenosov vaših priljubljenih filmskih posnetkov.
Bear (Cena: 0 evrov)
Čeprav je mobilna programska oprema Notes podjetja Apple v zadnjih časih postala precej bolj uporabna, bomo zagotovo navdušeni nad italijanskim mobilnim programom Bear. Ta namreč združuje izjemno všečno obliko s čistim in nadvse enostavnim grafičnim vmesnikom.
Amazon Alexa (Cena: 0 evrov – za uporabo v navezi z napravami Echo)
Amazon Echo omogoča upravljanje naših pametnih naprav in tako našo pisarno ali dom spremenimo v prostor prihodnosti. Ta sedaj omogoča celo izdelavo nakupovalnega seznama za bolj pametno nakupovanje.
MSQRD (Cena: 0 evrov)
Storitev Snapchat trenutno uporablja več kot 100 milijonov aktivnih uporabnikov, ki si med seboj vsako sekundo delijo dobrih 9.000 fotografij, saj omogoča hitro in enostavno dodajanje različnih filtrov. Mobilna programska oprema MSQRD gre še nekoliko dlje, saj omogoča poslikavo obrazov.
Pokemon Go (Cena: 0 evrov)
Pri mobilni igri Pokemon Go gre bolj kot ne za to, da na milijone uporabnikov še vedno po resničnih lokacijah mrzlično išče in lovi digitalne like, ki jih je na stotine. Zato ne preseneča, da gre še vedno za eno izmed najbolj priljubljenih mobilnih aplikacij za pametne mobilne telefone iPhone.
BBC iPlayer Kids (Cena: 0 evrov)
Mobilna aplikacija BBC iPlayer Kids je primerna predvsem za tiste, ki imajo otroke. Ta namreč omogoča enostaven in hiter prenos video vsebin na iPhone za kasnejši ogled brez dostopa do spleta.
Clash Royale (Cena: 0 evrov)
Mobilna igra Clash Royale je ena izmed najbolj zanimivih iger za pametni mobilni telefon iPhone. Gre za strateško igro, kjer vsaka poteza lahko odloči v naš ali sovražnikov prid.
Prijavi napako v članku