BitDefender nared za Linux
BitDefender, večkrat nagrajeni globalni ponudnik protivirusnih programov in podatkovnih varnostnih rešitev, je objavil, da je programoma BitDefender Security for Mail Servers in BitDefender Security for Samba priznana zdržljivost z Red Hat in Novell Linux operacijskimi sistemi.
Ta potrditev trenutnim in prihodnjim uporabnikom zagotavlja, da so BitDefenderjeve varnostne rešitve odslej popolnoma združljive z Red Hat Enterprise Linux, kot tudi z Novell SuSE Linux Enterprise strežniki. BitDefender Security for Mail Servers in BitDefender Security for Samba bosta na voljo v Red Hat ISV katalogu in na Novell Technology Partners spletni strani.
BitDefender Security for Mail Servers vsebuje protivirusnik, rešitve proti vohunskim programom, neželeni pošti in ribarjenju, kar podjetjem in ponudnikom storitev zagotavlja varen e-poštni promet. Izdelek, ki je združljiv z večino obstoječih e-poštnih platform, tako ponuja zanesljivo proaktivno zaščito pred vsakodnevnimi napadi škodljivih programov in poskusi kraje zaupnih ter dragocenih podatkov.
BitDefender Security for Samba nudi protivirusnik in zaščito pred vohunskimi programi za Samba omrežja. S pregledovanjem vseh datotek za znanimi in neznanimi škodljivimi programi zagotavlja uporabnikom varno uporabo omrežja. Izdelek je obenem zelo prilagodljiv, saj je odprtokodni BitDefenderjev vfs-modul mogoče integrirati s katerokoli Samba različico.
“Red Hat in Novell sta dva največja distributerja Linuxa na svetu,” pravi Alexandru Balan, vodja produktov za Linux sisteme pri BitDefenderju. “Z našim novim tehnološkim partnerstvom je BitDefender zdaj postal preferenčen ponudnik varnostnih rešitev tudi za Linux skupnost.”
“Naše programske rešitve smo zasnovali tako, da so skladne s POSIX in da se samodejno integrirajo z najbolj priljubljenimi e-poštnimi strežniki vseh glavnih Linuxovih distributerjev, kot tudi z FreeBSD,” je dodal Balan. “Odobritev s strani Novell in Red Hat nadalje potrjuje našim strankam zagotovilo, da je pri BitDefenderju združljivost s kar največ sistemi poglavitnega pomena.”
Prijavi napako v članku