Cisco vstopa z novo generacijo ISR usmerjevalnika v dobo omrežij brez meja
V odgovor na nove potrebe na področju informacijskih tehnologij v vse bolj razdrobljenih delovnih okoljih je Cisco danes predstavil arhitekturni pristop omrežij brez meja (Borderless Network) in načrt v petih fazah, s katerim bi omogočili izvajanje storitev za kogarkoli, kjerkoli, s katerokoli napravo in kadarkoli – nevidno, zanesljivo in varno. Prvi zidak v arhitekturi omrežij brez meja podjetja Cisco je druga generacija usmerjevalnikov ISR G2 (Integrated Services Router), o katerih se lahko slovenski Cisco partnerji tehnično izobrazijo prav danes, ko tehnični seminar organizirajo sistemski inženirji v slovenski podružnici Cisca.
Cisco ISR G2 omogočajo podjetjem in ponudnikom storitev lažje in učinkovitejše izvajanje omrežnih poslovnih storitev na zahtevo, kot so video aplikacije in aplikacije za sodelovanje. Delujejo kot del arhitekture omrežij brez meja podjetja Cisco, ki združuje tehnologije usmerjanja, preklapljanja, brezžične in varnostne tehnologije v tesneje povezano omrežno infrastrukturo, z uporabo katere lahko podjetja v večji meri in učinkoviteje uporabljajo video aplikacije, aplikacije za sodelovanje in druge omrežne storitve na vseh področjih poslovanja. V omrežjih brez meja lahko upravljavci informacijskih tehnologij laže upravljajo, prilagajajo, vodijo in zaščitijo omrežja, hkrati pa bolje izkoriščajo sinergije med uporabniki, napravami, aplikacijami in poslovnimi procesi.
Usmerjevalniki Cisco ISR G2 temeljijo na 25-letni dediščini podjetja na področju tehnologij usmerjanja. Delujejo celo do petkrat bolje kot usmerjevalniki Cisco ISR prve generacije, ki so najbolj razširjeni brezžični usmerjevalniki na trgu – od leta 2004 so jih prodali že več kot sedem milijonov.
Prijavi napako v članku